Masáže Martínek
Masážní Centrum Praha nabízí medovou masáž. Máme profesionání maséry s praxí.

Medová masáž

Navštivte Masážní centrum, nabízíme medová masáž

Tento vzácný dar od včel představuje skutečné pohlazení pro tělo i duši. Medová masáž je velice účinná detoxikační a kosmetická metoda, která Vaše tělo příjemně pročistí a pokožku zanechá sametově hedvábnou a medově voňavou. Medově sladké potěšení slouží jako prevence nemocí, ochránce imunity i jako lék.

Masáž využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Působí pozitivně při revmatických bolestech svalů či kloubů, při menstruačních potížích, nespavosti, depresích a únavě. Med pokožku také hydratuje a vyživuje, čímž urychluje její regeneraci.

Při medové masáži ležíte na břiše, záda potřená voňavým teplým medem, který se speciální technikou vmasíruje do těla. Používá se pouze pravý včelí med. Ten vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Po masáži zůstane na kůži pěna, která se odstraní vlhkým ručníkem, takže strach, že z masáže odejdete ulepená, mít nemusíte.

Díky svým antibiotickým účinkům je med už po několik tisíciletí uznávaným lékem, vlastnosti a léčivé účinky medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy, včetně Indiánů na americkém kontinentu.

Dostupnost masáže

Masáž medovou standardně nenabízíme a není možné ji on-line rezervovat. Pokud by jste o tento druh masáže měli zájem, je potřeba se individuálně domluvit telefonicky s masérem.