Masáže Martínek
Masážní Centrum nabízí havajské masáže. Máme akreditované maséry s praxí.

Havajská masáž

Navštivte Masážní centrum, nabízíme havajská masáž

Exotika pro nevšední potěšení těla i ducha, masáž ze země pokrývající pobřeží černým pískem, ze země tajemných černých perel.

Havajská masáž neboli „LOMI LOMI“ se zrodila na Havajských ostrovech, kde je odpradávna praktikována. Její základy pocházejí ze stejnojmenného tance, který jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. Luxusní masáž „milující ruce" využívá plynulých technik, které díky své rytmice a energetickému potenciálu přináší vysoký terapeutický a relaxační účinek. Přirozenou součástí této masáže je exotická aromaterapie, umocňující pocit klidu a pohody.

Masér, na rozdíl od klasických masáží, více využívá těžiště svého těla. Kromě prstů a dlaní pracuje především svými předloktími. Masírují se nohy zezadu, následují záda, jako poslední přichází hlava. K dosažení maximálního pocitu uvolnění se zde využívají i exotické oleje a to v zahřátém stavu.

Perla mezi masážemi, jak se také Havajské masáži přezdívá, hluboce relaxuje a harmonizuje organismus jako celek, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a v neposlední řadě pomáhá detoxikaci organismu.

Dostupnost masáže

Havajskou masáž standardně nenabízíme a není možné ji on-line rezervovat. Pokud by jste o tento druh masáže měli zájem, je potřeba se individuálně domluvit telefonicky s masérem.